Hledat na webu

images/slid1.jpg

Sauna Brno

Rezervujte si termín
 
 
Chcete více informací o saunování a vlivu sauny na Vaše zdraví?

Finská sauna Brno

Postavili jsme pro Vás kvalitní saunu z vybraných druhů dřeva,vnitřní obklad je provedený ze dřeva z finské olše a lavice i všechny pochůzné rošty jsou z africké vrby abachi s krásně hladkým povrchem a zaoblenými hranami.Sauna Retro Brno je navržena pro 12 dospělých osob.
Finská sauna Brno

Naše topidlo zvládne kromě vysoké teploty i parní náraz s bylinkovou esencí.Velkou předností naší sauny je venkovní ochlazovací bazén. Protože po sauně bývá hlad, máme pro Vás nachystáno občerstvení – grilované kuře,klobásky, párky,nakládaný hermelín,utopence a další speciality naší výborné domácí kuchyně. Žízeň zažene točené pivo, nealko, víno, které můžete konzumovat přímo v odpočívárně a nebo v prostorách SNACK BARU.Zapůjčení osušky, prostěradla a fénu na vlasy je u nás samozřejmostí. Pro zapomnětlivce máme k dispozici sprchovací potřeby (hygienicky balený šampon a mýdlo)

Sauna Retro je je vhodná jak pro saunování komerční, uzavřených skupin, pro soukromé saunování nebo saunování rodinné a saunování s dětmi.

 
Jak se k nám dostanete:
Naše sauna se nachází 15 minut od hlavního nádraží. Dostanete se k nám tramvají číslo 4 nebo autobusem číslo 75 – zastávka maloměřický most.
zobrazit na mapě